Ender Elektronik 1980’dan beri sizlerle…

1980 yılındaİstanbul‘un Kadıköy Moda semtinde hizmet vermeye başladı
1999 yılıitibariyle TSE Hizmet yeterlilik belgesi de alan firmamız dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını perçinlemiştir.
2008 Mayısayı itibariyle yeni hizmet yeri olan Maltepe’ye taşınmış ve hizmetlerine hala burada devam etmektedir.
2010yılı itibariyle de yedek parça uygulamaları konusunda Almanya’nın önde gelen firmalarından KUFATEC Gmbh firmasının Türkiye Distribütörlüğü
2014 Yılında yine alanının öncü firmalarından İsviçreli O.CT Tuning firması ile yapılan distribütörlük anlaşması ile Motor Güç arttırımı hizmetini de vermeye başladık.
2017 Yılında 37 yıldır emek verdiğimiz enderelektronik markamızı tescilledik.

Firmamız kurucusu Ender Bekar önderliğinde 1980 yılında İstanbul‘un Kadıköy Moda semtinde hizmet vermeye başladı.Kuruluşumuzdan bu yana Araç Müzik Sistemlerinin montajı ve tamiri konularında hizmet veren firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte Araç yedek parça uygulamaları ve Araç Diagnostik Cihazları konularında da müşterilerine çözümler sunmaya başlamıştır.. Güvenilir ve her biri kendi alanında uzman teknik ekibimizle sizlere 1980’den beri hizmet vermekteyiz.

1999 yılı itibariyle TSE Hizmet yeterlilik belgesi de alan firmamız dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını perçinlemiştir. Teknolojik alandaki tüm yenilikleri uluslararası platformda çok yakından takip ederek,bu bilgi birikimimizi firmamızın ve temsil ettiğimiz markaların adına yakışan bir profosyonellikle sektöre ve en yüksek esneklikte müşterilerimize yansıtmak ve kaliteli iscilik politikamızı korumak bizim ana hedefimizdir.

Firmamız 2008 mayıs ayı itibariyle yeni hizmet yeri olan Maltepe’ye taşınmış ve hizmetlerine hala burada devam etmektedir.Yeni yerimiz ile Volkswagen AG bünyesindeki Audi – Seat – Skoda – Volkswagen gibi markalara orijinal yedek parça uygulamalarına ve yazılım çözümlerine de giriş yapmış olduk. 2010 yılı itibariyle de yedek parça uygulamaları konusunda Almanya’nın önde gelen firmalarından KUFATEC Gmbh firmasının Türkiye Distribütörlüğünü alarak araçlar için orjnal sistem çözümleri konusunda alandaki liderliğimizi perçinlemek istedik. 2014 yılına gelindiğinde yine alanının öncü firmalarından İsviçreli O.CT Tuning firması ile yapılan distribütörlük anlaşması ile Motor Güç arttırımı hizmetini de vermeye başladık. Her biri konusunda uzman personeli ile müşterilerinin araçlarna, evlerine, tekne ve fabrikalarına özel çözümler üretip, bunları hayata geçirmektedir. Firmamız sağladığı müsteri memnuniyeti, özgün arac içi montaj cözümleri ve kaliteli montaj standartlarıyla geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Son olarak 2017 yılı itibariyle 37 yıldır emek verdiğimiz enderelektronik markamızı tescilledik. İlerleyen yıllar ve gelişen araç teknolojilerine göre kendimizi, hizmetlerimizi ve standartlarımızı yükselterek bizi yıllardır yalnız bırakmayan müşterilerimize çok sevdikleri araçları konusunda yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Bilgilendirme
Sayın Müşterilerimiz Sürekli değişen yedek parça fiyatları sebebiyle web sitemiz satışa kapalıdır. Lütfen güncel fiyat bilgisi için irtibata geçiniz
Sayın Müşterilerimiz Sürekli değişen yedek parça fiyatları sebebiyle web sitemiz satışa kapalıdır. Lütfen güncel fiyat bilgisi için irtibata geçiniz
Bilgilendirme

Ana Menü